Dvě introvertní introvertky. Tanečnice. A čtyři psi.

Mirákus 10.

21. ledna 2015 v 20:25 | Meduňka |  Mirákus
Holka a pes. Na první pohled docela obyčejná dvojice. Mirákus bydlí se svou babičkou a psem Vrkem. Netuší, že Vrk není jen obyčejný domácí pes, a že ona musí dokončit úkol, který nestihla její matka. Netuší, že zakrátko se celý její život obrátí naruby.

Část 10.


"Aha." Došlo mi, co tím myslel. Stačilo, abych na kratičkou chvíli ztratila sebekontrolu, a už jsem letěla dolů. Asi je se mnou ámen, pomyslela jsem si. Zavřela jsem oči a čekala tvrdý náraz, ale přistála jsem do měkkého. Odvážila jsem se otevřít oči, abych mohla zjistit, co se stalo. Naskytl se mi pohled, který mi byl velmi povědomý. Přistála jsem Petrovi v náruči. Jak se mohl tak rychle přeměnit a chytit mě? Díval se na mě zamyšleným zkoumavým pohledem. Ne že by mi to nějak vadilo, ale pak mi došlo, co se vlastně stalo. Že mě drží v náruči nejkrásnější kluk, kterého jsem kdy viděla.
"Ehm… Myslíš, že bys mě už mohl pustit?" Prolomila jsem to ticho, přestože se mi z jeho náruče vůbec nechtělo.
"Já… No jasně. Promiň." Opatrně mě postavil na zem a rozpačitě se na mě usmál. Úsměv jsem mu oplatila.

"Nemáš se za co omlouvat. Vlastně jsi mě zachránil před pořádným natlučením. To by babička asi jen tak nepřešla." Představila jsem si, jak babičce vysvětluju, jak jsem jako kočka lezla po stromě a jako člověk zněj sletěla dolů. Mrkla jsem na hodinky. 16:45. Sraz s Markem se blížil. Museli jsme jít. Podívala jsem se po Petrovi. Ten ke mně natáhl ruku, já do ní vložila svou a s báječným pocitem jsme se vydali ke krmelci.


Meduňka

Omlovám se za zpoždění. Moje maličkost si opět naplánovala spoustu věcí na poslední chvíli. A nepoučím se a nepoučím :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama