Dvě introvertní introvertky. Tanečnice. A čtyři psi.

Je to pryč....

2. ledna 2015 v 17:46 | Meduňka |  Povídky a jiné povídání

Vánoce už se odplížily a my si můžeme konečně oddychnout.


Dřív jsem je hodně prožívala, těšila se na ně a vmímala to "kouzlo Vánoc", pečení cukroví, zdobení stromku, no a musím si to přiznat na ty dárky jsem se těšila nejvíc ( a taky na bramborový salát-mňamka). Jedna jedinná věc mi vadila. A to zabíjení ryb. Ale útěchou mi může být, že vždycky kupujeme ryby na výlově rybníku a taťka je zabíjí doma, takže to mají rychke za sebou a nnetrpí dlouho. Doposud jsem Vánoce vnímala jako slavnostní dny, kdy je všechno jiné a kouzelné.

Ale letos jsem si uvědomila tu "krutou" pravdu. Letošní Vánoce pro mě znamenaly hlavně prázdniny. Vstávat, až se vzbudím ( ano jsem šíleně líná) a nemuset do školy. Jedinou mojí povinnostía radostí zároveň bylo jít každý den aspoň na dvě hodiny s Denym(se psem) ven.
A překvapivý, hlavně pro mě, je, že mě ta ztráta "kouzla Vánoc" vůbec nemrzí. Naopak, jsem nadšená. Takhle jsem si Vánoce mohla užít v pohodě a klidu. A stím, kterého mám ráda.
Meduňka,
která už se těší, až celý svět na jaře rozkvete :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárča Sárča | Web | 2. ledna 2015 v 18:11 | Reagovat

Musím s tebou souhlasit. Dříve jsem si to kouzlo Vánoc užívala plnými doušky. Na letošní Vánoce jsem se začala těšit kolem listopadu, ale čím víc se to blížilo, tím víc mé nadšení klesalo. Nejsmutnější na tom všem byl právě Štědrý den, kdy většina mých kamarádů seděla u PC a sdílela na FB jeden příspěvek za druhým.. Čím jsme starší, tím víc to kouzlo pomíjí, což je neskutečná škoda..:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama