Dvě introvertní introvertky. Tanečnice. A čtyři psi.

Mirákus 7.

29. prosince 2014 v 18:10 | Meduňka |  Mirákus
Holka a pes. Na první pohled docela obyčejná dvojice. Mirákus bydlí se svou babičkou a psem Vrkem. Netuší, že Vrk není jen obyčejný domácí pes, a že ona musí dokončit úkol, který nestihla její matka. Netuší, že zakrátko se celý její život obrátí naruby.
Část7.

Doběhla jsem k Petrovi, který byl přeměněný v psa. Lehce jsem ho dloubla čenichem do boku. Radostně zakňučel. Rozeběhla jsem se a on se vydal za mnou. Oběhli jsme jedno kolečko a pak zpomalil, protože jsem mu nestačila. Běželi jsme tedy bok po boku. Přikrčil se k zemi a štěknutím mě vyzval ke hře. Přikrčila jsem se taky po tom psím způsobu. Poskakovali jsme a točili se do kolečka. Ten úžasný den plný dobrých i špatných zpráv uběhl tak rychle. Přeměnila jsem se zpět. Vida, jak mi to jde. A vydali se domů. Šli jsme pomalu kolem lesa a já si vychutnávala svět v lidské podobě. Přeměna mi nabídla i pohled zvířete, takže jsem to mohla porovnat. Tak jsem porovnávala. Když vtom jsem si vzpomněla, že jsem se Petra chtěla na něco zeptat.
"Na něco jsem se tě chtěla zeptat. Ten kluk v tom lese, co to bylo?" uchechtl se, chvíli mlčel, ale pak mi odpověděl: "To byl jenom pěkně povedený kousek Krysáka. Zkoušel, jak moc jsi hlídaná."
"Takže to byl jen přelud? Kouzlo?"
"Dalo by se to tak nazvat." Domů už jsme došli mlčky. Jak se zdálo, oba jsme patřili do skupiny lidí, kteří neměli potřebu pořád mluvit.
Babička mi dovolila vzít si Vrka do pokoje, takže můj "ochránce" spal v nohách mé postele. Ale neodvážil se přeměnit, což je dobře. Asi bych se styděla.

Omlovám se za zpoždění, ale tak jsou vánoce :-)
Meduňka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama