Dvě introvertní introvertky. Tanečnice. A čtyři psi.

Mirákus 3.

9. listopadu 2014 v 21:28 | Meduňka |  Mirákus
Holka a pes. Na první pohled docela obyčejná dvojice. Mirákus bydlí se svou babičkou a psem Vrkem. Netuší, že Vrk není jen obyčejný domácí pes, a že ona musí dokončit úkol, který nestihla její matka. Netuší, že zakrátko se celý její život obrátí naruby
Část 3.


A pak jsem uslyšela hlas: "Já jsem ti říkal, že tam nemáš chodit. " Prudce jsem otevřela oči, abych pohlédla přímo do tváře majitele hlasu.
"Ale já tě vidím poprvé v životě." Namítla jsem, překvapená tím co řekl.
"Ale kdepak, znáš mě už pět let."odpověděl mi a koutky úst mu pobaveně zacukaly, jak se snažil udržet vážnou tvář. Snažila jsem si vzpomenout, odkud bych ho asi tak mohla znát. Nic mě nenapadlo. "Tak já ti napovím, chceš?"
Ani se nemusel ptát. Přitakala jsem. " Dobře. Každé ráno tě budím. Skoro s tebou bydlím. I tvoje babička mě má ráda a občas mi podstrojuje zbytky masa. A vůbec se mi nelíbí tvoje vodítko, chtěl bych delší." Dořekl to a usmíval se od ucha k uchu. Zírala jsem na něj, jak na zjevení boží. "Děláš si ze mě srandu?" "Vůbec, myslím to naprosto vážně." "Přece …. Přece nemůžeš být….." Ohlédla jsem se, kam, že to zmizel. A pak jsem uviděla vesele pobíhajícího Vrka, který se teď na mě díval pohledem plným oddanosti. Zalapala jsem po dechu.
" To snad není možný." Znovu jsem se ohlédla a neuviděla jsem Vrka,ale neznámého kluka. Teprve teď jsem si všimla jaké má nádherné oči. Ani modré ani šedé. Šedomodré. Rychle jsem uhnula pohledem a snažila se soustředit na to, že se mi pes proměnil v kluka. Ale v pěknýho kluka. Kuš okřikla jsem se v duchu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama