Dvě introvertní introvertky. Tanečnice. A čtyři psi.

Cyanistes caeruleus

22. listopadu 2014 v 17:00 | Máta |  Tvoří
Při čtení nadpisu asi zablekotáte "Cy... Cya... Cože?" a možná, že někteří z Vás začnou gůglit. Pro ty, co se jim nechce Cyanistes caeruleus je Sýkora modřinka.
A proč ta?
Protože ji teď vidím každý den. Nejenom na zahradě v krmítku, ale taky se ji snažím prostudovat rukou.Plátno 40x40cm, olejové barvy.


Chtěla bych vypadnout. Pryč. Se psy a krosnou. Celý den jít svým tempem, v noci spát ve stanu a další den pokačovat. Snad se mi to podaří aspoň v létě. Teď mě tu drží škola.

Ach, ta škola... Kdyby nebyla, bylo by o tolik méně starostí. Já vím, budu to v životě potřebovat a blablabla. Dokonce mě to i baví, odborné předměty jsou přesně to, o co se zajímám delší dobu. Jen kdybych tam nebyla celý den a neposlouchala řeči spolužaček o mejkapu, jejich sexuálním životě a lakování nehtíků. V tomhle vím, že by mi bylo líp v klučičí třídě. Radši pořád poslouchat o počítačových hrách... A aspon tam většina z nich má super hudební vkus.

A celkově jsou prostě fajn.

A proč ten článek, když psát neumím?

Jen, zmírnění toku myšlenek, které mi neumožňují klidný spánek. Zabavení se.
A také to, že žiju. A to docela šťastně. S Ekranem, Jimmem, rodinou, spolutanečnicemi.
Zapatlaná od barev, smradlavá od ředidla a naštvaná na učitelku češtiny.
Literaturu mám ráda, nesnáším když píšu s chybami ale z testu z literatury mi dala dvojku. Dvojka, jo, proč ne... Ale ... Čekala jsem něco víc, když jsem jí popsala A4 stránku z obou stran a měla co dělat, aby se mi to tam vlezlo. Jiným stačil formát A5 z jedné strany.

Nebojte se, končím.

Mír s Vámi,

Máta, se smečkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama